Dla cer naczyniowych i z trądzikiem różowatym

Rumień, zaczerwienienie, kruche „pękające” naczynka i nadwrażliwość to bardzo często występujące problemy cywilizacyjne. Taka cera to - cera naczyniowa, a jej problemy często zwane „grą naczyniową”, nasilają się między innymi pod wpływemi: emocji, wysokiej temperatury i słońca.

Podstawą pielęgnacji jest systematyczność w stosowaniu kosmetyków dla cery naczynkowej i wyeliminowanie czynników drażniących skórę.  Dbałość o taką cerę ma na celu nie tylko poprawę stanu skóry, ale również zahamowanie dalszego niszczenia naczynek krwionośnych, które może prowadzić do rozwinięcia się pełnoobjawowego trądzika różowatego (postać rumieniowa czy stan zapalny w postaci grudek i krostek).

 

Sprawdzone receptury preparatów z linii Sensitive, oparte na ekstraktach roślinnych z arniki górskiej, kasztanowca, hamamelisu, wit.C oraz rutyny od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością i gwarantują nadzwyczajne efekty terapeutyczne.

 

Sensitive dla cery wrażliwej

Przeznaczonny jest dla osób z problemami naczyniowymi, skłonnością do rumienia, opuchnięć i teleangiektazji (siateczki popękanych naczynek widocznych na twarzy). Wskazany również dal cery w pierwszej fazie trądzika różowatego (postać rumieniowa). Szybko i skutecznie wycisza grę naczyniową, wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, łagodzi podrażnienia i rozjaśnia cerę. Produkty z linii Sensitive zawierają unikalne herbasomy – nośniki z ekstraktem z kwiatostanu arniki górskiej oraz kasztanowiec, hamamelis i rutynę. czytaj więcej

60 min 130 zł

+ masaż BDR   75 min 150 zł

 

Zalecane kosmetyki do pielęgnacji domowej do kupienia w Instytucie Kosmetycznym Norel Dr.Wilsz bądź w slepie internetowym sklep.norel.pl

Preparaty z linii Sensitive oparto na ekstraktach roślinnych (arnika górska, kasztanowiec, rutyna, oczar wirginijski, ruszczyk) o udowodnionym działaniu wzmacniającym i uelastyczniającym naczynka krwionośne.

Rumień i teleangiektazje stają się mniej widoczne, a koloryt cery ulega wyrównaniu. Dodatek pantenolu, alantoiny i tocotrienoli poprawia regenerację i gojenie naskórka.