Intensywne nawilżanie cery

Suchość, szorstkość, odwodnienie skóry może dotyczyć osób w każdym wieku. Nawet niewielkie niedobory wody w organizmie, stają się  widoczne jako pierwsze właśnie na skórze – traci ona wówczas miękkość, jędrność,  napięcie i zdrowy koloryt. Skóra żle nawilżona staje się szorstka, zaczerwieniona, pokryta powierzchownymi zmarszczkami.

Aktywne nawilżanie to podstawa pielęgnacji każdego rodzaju cery i zarazem doskonały sposób na opóźnienie jej procesów starzenia –  tylko doskonale nawilżona i nawodniona skóra jest jędrna i elastyczna.

Obok nawilżającej pielęgnacji nie należy zapominać  o piciu odpowiedniej ilości  wody (minimum 1,5 litra na dobę) i nawilżaniu powietrza, zwłaszcza w okresie grzewczym i w pomieszczeniach klimatyzowanych.

Norel Dr.Wilsz odpowiadajac na problemy nawodnienia skóry w każdym wieku stowrzył innowacyjną linnie Hyaluron Plus.

Hyaluron Plus to prawdziwe SOS dla odwodnionej i suchej skóry. Recepturę linni udoskonalono o kompleks Hydroviton®PLUS, tak by jeszcze lepiej nawilżyć i uzupełnić niedobory wilgoci w skórze.

 

Hyaluron Plus zabieg aktywnie nawilżający

To rewolucyjny, głęboko nawilżajacy zbaieg oparty na synergicznie działającym kompleksie substancji czynnych - kwasie hialuronowym, składnikach NMF-u, sacharydach oraz ceramidach. Inteligentnie nawilża nasycając skórę substancjami silnie higroskopijnymi, które zatrzymują i wiążą wodę w naskórku oraz odtwarza i uzupełnia naturalne lipidy miedzykomórkowe. Zabieg polecamy dla osób w każdym wieku, o każdej porze roku, szczególnie w porze suchej i gorącej (latem) oraz w okresie grzewczym (zimą). czytaj więcej

75min 170zł

 

Zalecane kosmetyki do pielęgnacji domowej do kupienia w Instytucie Kosmetycznym Norel Dr.Wilsz bądź w slepie internetowym sklep.norel.pl

Linia kosmetyków Hyaluron Plus przeznaczona do pielęgnacji cery odwodnionej i wymagającej intensywnego nawilżenia, w każdym wieku. Precyzyjnie dopracowane receptury zawierają aktywny kompleks nawilżający oparty na kwasie hialuronowym i składnikach NMF-u (Naturalny Czynnik Nawilżający), który długotrwale nawilża i uzupełnia niedobory wody w skórze przez wiele godzin. Aksamitne, delikatne konsystencje i odświeżający zapach to kwintesencja przyjemności jaką może nieść codzienna pielęgnacja skóry.