LunarICE

LunarICE - Cryoelektroporacja, Cryo RF, Cryo Lift. Urządzenia kosmetyczne LunarICE wykorzystują synergiczne połączenie technologii cryo w zabiegach na twarz i ciało. Działanie ujemnych temperatur do -20 stopni w połączeniu z Cryoelektroporacja umożliwia dostarczenie specjalnie przygotowanych koktajli do głębokich warstw skóry. Cryo RF odpowiedzialny jest za  przebudowę włókien kolagenu i elastyny oraz remodeling skóry. Cryo Lift gwarantuje natychmiastowy efekt napięcia, liftingu i wygładzenia skóry.

 

 

LunarICE Zasada działania
LunarICE to doskonała synergia terapii CRYO LIFT, CRYO RF & CRYO ELEKTROPORACJI
Urządznie LunarICE stworzyło unikalne połączenie trzech technologii CRYO: liftingującej terapii zimnem, bipolarnych - chłodzących fal radiowych oraz wprowadzania w skórę preparatów aktywnych za pomocą zjawiska krioelekrtroporacji. W urządzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do -20°C pozwala na przenikanie substancji aktywnych do głębokich warstw skóry niemal 20 krotnie większe niż w tradycyjnych metodach. Ponadto za pomocą silnie chłodzącego systemu fal radiowych LunarICE pozwala na odmładzenie i wygładzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włókien kolagenowych. LunarICE to najlepsza metoda liftingu i ujędrniania zimnem oraz krioplastyki skóry.


Efekt synergii:

Cryoelektropolacja:
 • dostarczenie substancji aktywnych
 • zwiększenie przenikalności skóry
 • tworzenie mikrokanałów
 • wygładzanie skóry
 • rozluźnienie mięśni
Cryo RF:
 • odmładzanie twarzy
 • ujędrnianie
 • przebudowa kolagenu
 • modelowanie sylwetki
 • odnowa komórkowa
Cryo Lift:
 • wygładzanie i poprawa owalu twarzy
 • efekt liftingu
 • obkurczenie naczyń
 • zwiększenie mikrokrążenia
 • silne dotlenienie - efekt pompowania

 

 

Nowoczesne technologie LunarICE
CRYO LIFT
W urządzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do -20°C polega na bezpośrednim obkurczeniu naczyń oraz zwiększeniu mikrokrążenia poprzez zjawisko szoku termicznego. Ponadto zimno wpływa na tak zwany efekt pompowania, czyli skurczy i rozkurczy naczyń krwionośnych, dzięki czemu komórki skóry zostają silnie dotlenione.  Efekt liftingu, jaki uzyskujemy po przeprowadzeniu zabiegu specjalną głowicą, widoczny jest natychmiast dzięki silnemu ujędrnieniu skóry, zwiększeniu jej sprężystości i napięcia. Skutkiem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy.
 
CRYO RF
Innowacyjny zabieg CRYO RF wykorzystuje połączenie bipolarnych fal radiowych oraz terapii zimnem w celu zwiększenia intensywności zabiegu. System bipolarnych fal radiowych wykorzystany w urządzeniu LunarICE pozwala na odmładzenie i wygładzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włókien kolagenowych. Zabiegi CRYO RF są bezpieczne i bezbolesne dzięki kontaktowej głowicy chłodzącej do -20°C, która pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wyższych temperaturach nie powodując poparzeń i sprawiając, że zabieg jest bardzo komfortowy. Prądy RF wysokiej częstotliwości selektywnie ogrzewają tkankę na różnych głębokościach powodując przerwanie niektórych połączeń sieciowych kolagenu, dzięki czemu kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu nawet do 65%. Po zabiegu dochodzi do ponownego utworzenia kolagenu i zwiększenia aktywności fibroblastów, co powoduje natychmiastowy efekt odmłodzenia skóry i odnowy komórkowej.
 
CRYO ELEKTROPORACJA
Wtłaczanie substancji aktywnych w urządzeniu LunarICE możliwe jest dzięki wykorzystaniu zjawiska krioelektroporacji. Elektryczny impuls LunarICE dostarcza ponad 40,000 daltonów serum do błony komórkowej poprzez tworzenie tymczasowych mikrokanałów w skórze. Metoda ta umożliwia przenikanie zimna w głąb skóry oraz skuteczny transport substancji aktywnych do jej głębszych warstw. O ile podczas tradycyjnych zabiegów krioelektroporacji przenikanie wynosi 5-10%, w zabiegach LunarICE wynosi ono 80-90%. Jest to najskuteczniejsza metoda wtłaczania substancji za pomocą zimna. Indywidualnie dopasowany poziom temperatury oraz natężenie przepływy prądu niskiej częstotliwości pozwala na efektywne wykorzystanie serum i maksymalizację efektów zabiegu. Wybór preparatu dopasowywany jest do indywidualnych potrzeb Klienta i uzależniony jest on oczekiwanych rezultatów zabiegu.

 

Dla kogo jest przeznaczony LunarICE i jakie są efekt
Zabiegi LunarICE opierają się na synergicznym połączniu terapii Cryo w zabiegach zarówno na twarz jak i ciało.

Dzięki zastosowaniu prądów niskiej i wysokiej częstotliwości oraz silnego systemu chłodzącego efekty zabiegów widoczne są natychmiast po zabiegu, a z czasem – nawet do  trzech miesięcy po, silnie się pogłębiają. Bezpośrednio po zabiegu obserwujemy głęboki lifting twarzy, szyi i okolicy oka. Skóra jest napięta, wygładzona, następuje obkurczenie naczyń krwionośnych, kolagenu i elastyny. Dodakowo, odpowiednio zaaplikowany koktajl witaminowy sprawia, że skóra bogata w składniki odżywcze wygląda młodo, świeżo i emanuje zdrowiem. Zabiegi są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą natychmiast poprawić wygląd skóry, ale również dla tych którzy oczekują długotrwałego efektu i zmian na poziomie komórkowym.
W zabiegach na ciało możemy wykorzystywać ogromny potencjał fal radiowych oraz terapii Cryo w leczeniu cellilitu, redukcji tkanki tłuszczowej oraz silnego ujędrniania skóry. Ponadto wtłaczane substancje aktywne za pomocą zjawiska cryoelektroporacji pomagają uzyskać natychmiastowy efekt i zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Skóra od razu odzyskuje jędrność, elastyczność i blask.

 

Innowacyjność urządzenia LunarICE 
Aparatura LunarICE wykorzystuje najnowszą z technik krioterapii – synergię trzech metod. Regulując natężenie prądu niskiej i wysokiej częstotliwości uzyskuje się stabilne zimno o pożądanej temperaturze, uwalniane bezpośrednio na skórę, bez uczucia dyskomfortu. Dzięki temu substancje aktywne wykorzystywane w zabiegach penetrują bardzo głęboko, a fale radiowe docierają do porządzanych warstw bez ryzyka poparzeń i jakichkolwiek niedogodności.

 

 • Zaawansowany system  CRYO elektroporacji

 • System chłodzenia CRYO do -20 stopni

 • System podgrzewania do 45 stopni

 • Nowoczesne, zimne fale radiowe CRYO
 • Wszechstronne zabiegi na ciało i twarz
 • Efekty natychmiastowe i długotrwałe

 

LunarICE wszechstronność
 

W porównaniu do tradycyjnych metod wtłaczania substancji aktywnych za pomocą technologii LunarICE jesteśmy w stanie dostarczyć preparaty na wszystkie głębokości skóry jecznocześnie wykorzystując istniejące mikrokanaliki oraz tworząc nowe.
Jonofereza działa tylko na płytkie a mezoterapia mikroigłowa na głębokie warstwy skóry. LunarICE łączy w sobie obie technologie w sposób bez skutków ubocznych, które mogą wystąpić podczas mikronakłuć. Dodatkowo urządzenie idealnie sprawdza się w kuracjach leczniczych łagodzących po zabiegach laseroterapii i medycyny estetycznej.

 

 

LunarICE twarz/ciało

Delux (cryo rf, cryo elektroporacja, cyro lif)  60 min 270zł

CryoRF  30 min  190 zł

Cryo elektroporacja  30 min  190 zł