Opalanie MARC INBANE

Żyjemy w ciągłym biegu, w szerokości geograficznej, gdzie podaż promieni słonecznych w ciągu dnia jest czasowo, dość mocno ograniczona. Wszystko sprawia, że utrzymacie zdrowej wakacyjnej opalenizny jest bardzo trudne. Z drugiej strony wszyscy doskonale wiemy, że długotrwała ekspozycja skóry na słońce może być bardzo niebezpieczna ze względu na szkodliwe działanie promieni UV. Tak narodził się pomysł na naturalny spray samoopalający – zdrowy i bezpieczny sposób na zachowanie opalenizny przez okrągły rok

 

Naturalny spray samoopalający MARC INBANE to bezpieczny, szybkoschnący produkt, nie pozostawiający plam czy też smug. W krótkim czasie możemy uzyskać efekt pięknej, równomiernie opalonej skóry. Produkt ten wzbogacony jest o czyste, odżywcze składniki pochodzenia roślinnego, między innymi aloes i miłorząb.

MARC INBANE Przeznaczony jest do wszystkich typów skóry i można go stosować do całego ciała. Efekt utrzymuje się do 5-7 dni. Stosując naturalny spray opalający Marc Inbane, nie ponosimy ryzyka szkodliwego promieniowania UV, jak podczas kąpieli słonecznych czy w solarium. Produkt spełnia normy UE dla produktów kosmetycznych i został przetestowany dermatologicznie.

 

 

Twarz + dekolt   10 min 30,-

Ciało  30 min  70 - 100,-

Oplanaie + peeling całego ciała  45 min  140-160,-