Na przebarwienia

 

Przebarwienia skóry to zmora wielu osób. Mogą pojawić się w postaci piegów, bądź głębszych i mocniej zaznaczonych przebarwień czy palm na skórze twarzy, dekoltu, o różnej etiologii:

  • pozapalne,
  • potrądzikowe,
  • hormonalne (ostuda),
  • powstałe w wyniku opalania lub starzenia się skóry (plamy soczewicowate).

 

 

Przebarwienia to prawdziwe wyzwanie pielęgnacyjne. Dodatkowym problemem jest nierównomierny, często nadmiernie żółty i szary koloryt, które postarzają i nadają cerze niezdrowy, zmęczony wygląd.

W walce z przebarwieniami niezbędna jest nie tyle odpowiednia ochrona skóry co specjalistyczne zabiegi kosmetyczne.  W oparciu o aktualną wiedzę zabiegi pielęgnacyjne dla cer z przebarwieniami powinny nie tylko rozjaśniać hiperpigmentacje, ale również zapobiegać akumulacji pigmentu w naskórku.

 

Whitening - zabieg wybielajacy dla cer z przebarwieniami pigmentacyjnymi

To zaawansowane wybielanie przebarwień o różnej etiologii, z wykorzystaniem nowoczesnych substancji depigmentujących - Melavoid™, Teptrapeptide-30, witamina C AA2G™, morwa biała, mącznica, niacynamid. Zabieg rozpoczyna eksfoliacja 50% kwasem migdałowym + PHA. Seria zabiegów zapewnia spektakularne efekty - hamuje syntezę tyrozynazy, co ogranicza powstawanie i akumulację melaniny w naskórku. Skóra odzyskuje zdrowy, „świetlisty” wygląd oraz wyraźnie jaśniejszą i wyrównaną tonację.. czytaj wiecej

75 min 190,-

 

Zalecane kosmetyki do pielęgnacji domowej do kupienia w Instytucie Kosmetycznym Norel Dr.Wilsz bądź w slepie internetowym sklep.norel.pl

 

Innowacyjna receptura kosmetyków WHITENING działa wielokierunkowo: hamuje aktywności tyrozynazy (enzymu niezbędnego w procesie melanogenezy), zapobiega tworzeniu się nowych hiperpigmentacji oraz ujednolica nierównomierny koloryt cery, redukuje stany zapalne. Wyraźnie rozjaśnia, zmniejsza intensywność oraz liczebność plam i przebarwień. Sprzyja uzyskaniu jednolitego, równomiernego i zdrowego kolorytu skóry. Doskonałe również do rozjaśniania piegów i plam powstałych pod wpływem nadmiernego opalania. Cera odzyskuje świeży wygląd i wyrównaną tonację. skąłdniki aktywne serii zaweraja m.in:

http://kacikzdrowia.pl/wp-content/uploads/2015/01/morwa1.jpgTego® Pep 4-Even (Tetrapeptide-30)
∙  Melavoid™
∙ morwa biała, mącznica lekarska, AA2G™ (lewoskrętna witamina C)
∙ niacynamid (witamina B3)
∙ Plantasens®Mink Oil (skwalan, olej bawełniany, makadamia)