Promocje

Zapraszamy na zabieg Hyaluron Plus- aktywnie nawilżąjacy, w promocyjnej cenie 120,-.

Promocja trwa do 30.06.2017r.

 

Hyaluron Plus zabieg aktywnie nawilżający

To rewolucyjny, głęboko nawilżajacy zbieg oparty na synergicznie działającym kompleksie substancji czynnych - kwasie hialuronowym, składnikach NMF-u, sacharydach oraz ceramidach. Inteligentnie nawilża nasycając skórę substancjami silnie higroskopijnymi, które zatrzymują i wiążą wodę w naskórku oraz odtwarza i uzupełnia naturalne lipidy międzykomórkowe. Zabieg polecamy dla osób w każdym wieku, o każdej porze roku, szczególnie w porze suchej i gorącej.

 

 

 

 

Wskazania:
  • dla cery suchej oraz dla każdego rodzaju cery z objawami odwodnienia,
  • po opalaniu
  • przy zachwianej równowadze wodno-lipidowej na skutek niewłaściwej pielęgnacji.
 
Efekty:
  • szybkie i długotrwałe nawilżenie skóry
  • aktywizacja funkcji obronnych skóry przeciwdziałających utracie wody
  • poprawa kolorytu, elastyczności i napięcia skóry
  • uzyskanie zdrowej i młodo wyglądającej cery
 
Częstotliwość zabiegów
 
Dwa razy w tygodniu po okresie letnim i po zimie.
Zalecane 8-10 zabiegów.
 
 
 

Zalecane kosmetyki do pielęgnacji domowej do kupienia w Instytucie Kosmetycznym Norel Dr.Wilsz bądź w slepie internetowym sklep.norel.pl

Linia kosmetyków Hyaluron Plus przeznaczona do pielęgnacji cery odwodnionej i wymagającej intensywnego nawilżenia, w każdym wieku. Precyzyjnie dopracowane receptury zawierają aktywny kompleks nawilżający oparty na kwasie hialuronowym i składnikach NMF-u (Naturalny Czynnik Nawilżający), który długotrwale nawilża i uzupełnia niedobory wody w skórze przez wiele godzin. Aksamitne, delikatne konsystencje i odświeżający zapach to kwintesencja przyjemności jaką może nieść codzienna pielęgnacja skóry.