Pedicure

Pedicure

Nasze stopy wykonują wielką pracę a my odpłacamy im nienajlepiej – często je zaniedbujemy, wciskając w za ciasne buty. Zbyt rzadko mogą oglądać światło dzienne, a też higiena i ich pielęgnacja pozostawiają wiele do życzenia. To sprawia, że nogi czasem bolą, nie wyglądają dobrze i są podatne na choroby. Stopom i ich zdrowiu należałoby poświęcić szczególnie wiele uwagi i troski, gdyż to one dźwigają cały ciężar ciała i to przez całe życie. Dlatego pedicure powinno wykonywac sie regularnie co 3-4 tygodnie, bez względu na porę roku.

Pedicure przy użyciu produktów Norel Pedi Care jest zabiegiem niezwykle relaksujacym i wygładzajacym -  zapewniającym długotrwałe nawilżenie oraz zmiękczenie stwrdniałej i zrogowaciałej skóry stóp. Zapobiega bolesnemu pękaniu skóry pięt, relaksuje i likwiduje uczucie ciężkich, zmęczonych stóp. Nadaje stopom miękkość, gładkość i przyjemny lawendowo-cytrusowy zapch. Produkty do zabiegu zawierają m. in. mocznik, olejki lawendowe i cytrusowe, mydlnice, lanolinę, masło shea.

W Instytucie Kosmetycznym Norel wykonujemy również pedicure podologiczny obejmujący min wycięcie modzeli, nagniotków i odcisków.
Zadbane stopy to zdrowe stopy.


Dbając o jak najwyższy standart naszych usług pracujemy na jednorazowych pilnikach, a narzędzia są dezynfekowane zgodnie z zaleceniami Sanepidu.


Cennik:

Klasyczny 120 zł

Klasyczny z malowaniem 140 zł

Klasyczny hybryda 160 zł

Klasyczny z lakierem eco-sampura 150 zł

Parafina stopy 60 zł

Pedicure japoński 150 zł

Pedicure kwasowy +30 zł
 

Manicure/pedicure panowie

Manicure męski 70 zł

Pedicure męski 120 zł

Pedicure kwasowy 160 zł