o nas

Dr Krystyna Wilsz – biotechnolog z wykształcenia i zamiłowania.

 

 

Firma współpracuje z wybitnymi fachowcami dermatologii i kosmetologii. Od wielu lat sukcesywnie rozwija dział kosmetyki profesjonalnej. Efektem tej pracy jest ponad 30 linii zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych, centrów odnowy biologicznej i SPA.

 

NOREL słynie z innowacyjności, oryginalnych receptur i technik pracy. Jako pierwsi w Polsce już 15 lat temu wprowadziliśmy na rynek kosmetyki wyszczuplające do walki z cellulitem i rozstępami.
Obecnie szczególny nacisk kładziemy na nową szybko rozwijającą się dziedzina Wellness & Spa. Nasze motto to: Natura jest źródłem piękna. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy z niej w pełni korzystać.

 

Norel Dr Wilsz

Laboratorium Kosmetyczne Norel istnieje na polskim rynku od ….. lat. Specjalizuje się w kosmetykach do pielęgnacji ciała i w tej dziedzinie ma największe osiągnięcia zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych.

Zasłynęła jako pierwsza polska firma, która wprowadziła na rynek krajowy kosmetyki wyszczuplające, do walki
z cellulitem i rozstępami. Wyprzedzając konkurencję i dyktując rozwój rynku zdobyła wiele nagród wyróżnień
i certyfikatów.

Powołany w …. roku Instytut Norel aktywnie rozwija współpracę z rynkiem profesjonalnym wprowadzając nowatorskie zabiegi do pielęgnacji twarzy i ciała, a także szkoląc kosmetologów z całego świata.

Twórczyni marki Norel i jej właścicielka dr Krystyna Wilsz stworzyła filozofię firmy uznającą następujące zasady:

 • najwyższa jakość produktów
 • skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania
 • wprowadzanie nowości światowej kosmetologii na polski rynek
 • dostępność cenowa

 

NAGRODY/WYRÓŻNIENIA/ CERTYFIKATY:

Od wielu lat produkty Norel zdobywają uznanie branży:

 • nagroda „Złoty Kosmetyk na XVIII Międzynarodowych Targach „Lek w Polsce” w 1999r dla Kremu wyszczuplającego NOREL z kompleksem antycellulitis dla skór normalnych i z problemami naczynkowymi
 • nagroda ”Złoty Kosmetyk 2000” dla Żelu z aktywnym kompleksem antycellulitis i tzw. ziołowym gluko-stopem
 • nagroda ”Złoty Kosmetyk 2001” dla Retinol contra cellulit – Żel aktywny, w którym nowością światową było zastosowanie Retinolu w preparatach antycellulitowych, który obok L-karnityny, kofeiny, wyciągów roślinnych, jest znakomitym spalaczem tłuszczu
 • tytuł „HIT SALONU 2000” na Targach kosmetyki profesjonalnej „Salon Wiosna 2001r dla Maski algowej Norel do zabiegu wyszczuplającego i redukującego cellulit. Efekty działania maski zostały potwierdzone badaniami komputerowymi metodą SELS. Zabieg wykazał nadzwyczajne efekty wygładzenia skóry, nawilżenia, poprawy jej elastyczności i jędrności
 • tytuł „ HIT SALONU 2001” dla zabiegu energizująco-dotleniający dla skóry dojrzałej z koenzymem Q10 -ENERGIE Q10
 • tytuł „Beauty Premium Polska” w roku 2003 dla zabiegu na ciało Fito Mineral Mask
 • wyróżnienie „Beauty Premium Polska” w roku 2003 dla serii DermoSystem 20 – kosmetyki dla skóry młodej i dla serii DermoSystem 40 – kosmetyki dla skóry dojrzałej

 

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz w Warszawie jest naszym pierwszym Instytutem Firmowym. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało, obejmującą również indywidualne programy pielęgnacyjne, oraz wyjątkowe urządzenia odmładzające i modelujące sylwetkę. W zabiegach pielęgnacyjnych wykorzystujemy polskie zasoby naturalne takie jak borowiny iwonickie, zioła, sole i solanki ciechocińskie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo aromatyczne zabiegi na bazie m.in. czekolady, kawy, żurawiny, kokosu i owoców cytrusowych. Profesjonalny i wysoko wyszkolony Personel dobierze indywidualnie pielęgnację gabinetową i jej domową kontynuację.

Dziękujemy, że wybrali Państwo nasz Instytut, dołożymy wszelkich starań aby spełnić Wasze oczekiwania.

 

Galeria zdjęć