o nas

O nas

Warszawski Instytut kosmetyczny Norel

Instytut kosmetyczny Norel narodził się z pasji – specjalizujemy się w dbaniu o zdrowie i urodę. Naszym działaniom przyświeca motto: natura jest źródłem piękna. Wierzymy, że stosowanie naturalnych preparatów pielęgnacyjnych jest przyjazne dla skóry i pomoże jej zachować zdrowy, młody wygląd.

Dlatego wszelkie zabiegi pielęgnacyjne oraz receptury kosmetyków powstają pod czujnym okiem specjalistów. Bowiem nasza firma ściśle współpracuje z wybitnymi fachowcami z dziedziny dermatologii oraz kosmetologii. Już od wielu lat sukcesywnie rozwijamy dział kosmetyki profesjonalnej i dokładamy wszelkich starań, by nasz instytut kosmetyczny był jak najlepszy. Efektem tej pracy jest ponad 30 linii zabiegowych dla gabinetów kosmetycznych, centrów odnowy biologicznej i SPA.

Obecnie szczególny nacisk kładziemy na nową prężnie rozwijającą się dziedzinę – Wellness & Spa. Chcemy, żeby za sprawą kompleksowych zabiegów dla ciała kuracjusze odnaleźli również wewnętrzny spokój i harmonię. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy sprostać temu zadaniu.

Jednak do głównych atutów marki Norel należy nie tylko wieloletnia praktyka, ale również innowacyjność, stosowanie oryginalnych receptur oraz technika pracy. Jako pierwsi w Polsce, już 15 lat temu, wprowadziliśmy na rynek kosmetyczny preparaty wyszczuplające, przeznaczone do walki z cellulitem i rozstępami. Dzięki temu, jako pierwsza polska firma, wzbogaciliśmy krajowy rynek w kosmetyki tego rodzaju.

 

Jak powstał instytut kosmetyczny Norel?

Tzw. „matką założycielką” naszej kosmetycznej firmy jest dr Krystyna Wilsz – biotechnolożka zarówno z wykształcenia, jak i z zamiłowania. Jej wiedza i doświadczenie okazały się nieocenione w tworzeniu instytutu.

Tak więc twórczyni marki Norel, a zarazem również jej właścicielka, dr Krystyna Wilsz, stworzyła filozofię firmy. Zawierają się w niej podstawowe zasady, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy:

  • najwyższa jakość produktów;
  • skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania;
  • wprowadzanie nowości światowej kosmetologii na polski rynek;
  • dostępność cenowa.

Wierzymy, że takie połączenie zagwarantuje satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, a także przyczyni się do rozwoju rodzimej kosmetologii. Dzięki takiemu kierunkowi dobrej jakości kosmetyki staną się wreszcie ekonomicznie osiągalne dla większego grona Polaków.

Laboratorium Kosmetyczne Norel istnieje na polskim rynku od wielu lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w opracowywaniu kosmetyków do pielęgnacji ciała – w tej dziedzinie osiągamy największe sukcesy zarówno w kraju, jak i na rynkach międzynarodowych. Wyprzedzając konkurencję, a zarazem dyktując rozwój rynku, zdobyliśmy wiele prestiżowych nagród, wyróżnień oraz certyfikatów.

 

Instytut Norel aktywnie rozwija współpracę z profesjonalnym rynkiem kosmetycznym, wprowadzając nowatorskie zabiegi do pielęgnacji twarzy i ciała, a także szkoląc kosmetologów z całego świata.

 

Oferta instytutu kosmetycznego Norel

Instytut Kosmetyczny Norel w Warszawie jest naszym pierwszym instytutem firmowym. Posiadamy bogatą ofertę zabiegów na twarz i ciało, obejmującą również indywidualne programy pielęgnacyjne oraz nowoczesne urządzenia odmładzające i modelujące sylwetkę. W ramach zabiegów pielęgnacyjnych wykorzystujemy polskie zasoby naturalne, tj. borowiny iwonickie, różnego rodzaju zioła, sole oraz solanki ciechocińskie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo aromatyczne zabiegi oparte na bazie m.in. czekolady, kawy, żurawiny, kokosu czy owoców cytrusowych. Nasz profesjonalnie wyszkolony personel z chęcią indywidualnie dobierze dla Państwa pielęgnację gabinetową, a także zasugeruje jej domową kontynuację. O zdrowie i urodę należy bowiem troszczyć się nieustannie, każdego dnia.

Dziękujemy, że wybrali Państwo nasz instytut. Dołożymy wszelkich starań aby spełnić Państwa wszelkie oczekiwania. Serdecznie zapraszamy!

 

Instytut Kosmetyczny Norel Dr Wilsz

 

Galeria zdjęć